Zip Screen

Zip Screen

Zip Screen

Zip screen is easy to use the flexible product and has high resistance towards external effects.Zip screen is improved with the highest technology and it is suitable for world standards.With its Serge Ferrari technology, the zip screen is one of the most preferred products of Inorma.
Yerlerinizde bir zip ekranı seçmeniz için birçok neden var. Modern bir tasarıma ve esnekliğe sahiptir.Anlık hava değişikliklerine, hava koşullarına ve aşırı sıcak havalara karşı yüksek dirence sahip fermuarlı ekran. ,
Mikro kumaş yapısı sayesinde hava sirkülasyonuna izin verir ve ortamlarınız için yüksek yaşam standartları oluşturur. Farklı renk seçenekleriyle, zip ekran sistemleri , ortamınızı daha iyi hale getirmek için kullanabileceğiniz modern bir tasarıma sahiptir….zip ekranını daha verimli kullanmanıza yardımcı olan bir uzaktan kumanda seçeneğine sahiptir.
zip screen_zip curtain
You can use in many different places such as winter garden, summer garden, balconies, windows, pergolas, offices, and terrace.Zip screen is a great product that it is all in all products.
Panjur, branda ve stor perdeyi kullanmak yerine, yalnızca bir zip ekranı kullanabilirsiniz.. Zip ekranı , uygulamaları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Inorma ile iletişime geçebilirsiniz.

Motorized Ceiling Curtain

Zip Curtains, which is an easy-to-use and extremely durable type of curtain; These curtains are designed to be protected from external factors such as sun, wind and rain.
Zip curtains that draw attention with their modern and aesthetic appearance are frequently preferred in areas such as commercial enterprises, houses and shopping centers.
Ana amacı güneşin ve rüzgârın olumsuz etkilerinden koruma sağlamak olan fermuarlı perdeler sayesinde, bu ve benzeri sorunlara estetik ve rasyonel çözümler bulabilirsiniz.
Tavan perdesi sistemlerinde Somfy ve Mosel motorlarını kullanıyoruz. Taleplerinize göre sunduğumuz farklı renk ve model çeşitlerini harmanlayarak uyguladığımız ürünlerimiz iki yıl garanti kapsamındadır.

Bu gönderiyi paylaş